7 maart 2023

“Uit het niks iets opbouwen vind ik heerlijk”

Katja Barendrecht is via Hago Nederland klantdirecteur voor ASML. Begin dit jaar ging Hago met nog acht andere schoonmaakbedrijven op in Vebego Cleaning Services. Had deze samenvoeging consequenties voor haar team? Een nieuwe aflevering in onze serie over vrouwelijk leiderschap.

Betekende deze reorganisatie ook grote veranderingen voor jouw team?
“Omdat wij met ons team een organisatie rondom onze klant ASML hebben gebouwd, vielen de veranderingen voor ons mee. Vorig jaar was het vooral belangrijk dat de administratie op orde kwam, nu draait het hoofdzakelijk om vragen zoals hoe gaan we samenwerken? Wat gaat dit opleveren voor de klant en onze mensen? En wat zijn onze best practices en hoe gaan we die doorvoeren? Natuurlijk hebben al deze vragen uiteindelijk ook impact op het team, maar we zijn niet door een grote reorganisatie gegaan. Ik vind dit trouwens een hele leuke fase.”

Waarom vind je het leuk?
“Ik houd van vernieuwing, ook al ben ik niet per se van het vernieuwen alleen maar om te vernieuwen. Maar ik vind de vraag ‘hoe kunnen we het beter doen voor klanten en onze mensen’ belangrijk. En ik vind dat je als leidinggevende verplicht bent om jezelf regelmatig die vraag te stellen.”

Heb je eerder zo’n traject meegemaakt?
“Nee zo groot nog niet. Ik ben ook klantdirecteur geweest voor KPN, een klant die we hebben overgenomen van Sodexo. Destijds was er een relatief korte overdracht en zijn we gewoon maar begonnen. Uit het niets iets opbouwen vind ik echt heerlijk. Al moet je goed op jezelf en je team letten, want je bent geneigd om jezelf voorbij te rennen. Maar het is zo leuk om op iets terug te kijken waar je trots op bent en waar je gezamenlijk aan hebt gewerkt. En natuurlijk om deze successen met elkaar te vieren.”

Hoe zou je je leiderschapsstijl omschrijven?
“Ik ben iemand die de piketpalen uitzet, maar daarbinnen mogen mensen zich wel vrij bewegen. Fouten maken mag, want daar leer je van. Ik ben denk ik goed benaderbaar, ben er voor ze en ze mogen mij ook terugfluiten als dat nodig is. Ik zorg er altijd voor dat de mensen in ons team complementair aan elkaar zijn, die mix vind ik belangrijk, want op die manier vul je je elkaar goed aan. Mijn management-driveskleur is bijvoorbeeld groen/geel. Ik ben dus creatief en heb veel ideeën. Dat is natuurlijk mooi, maar het kan qua ideeën ook nog wel eens alle kanten opgaan. Dan is het goed dat iemand die graag overzicht creëert, iemand met een blauwe kleur, tegen me zegt ‘leuke ideeën, maar hóe gaan we het nou doen?’”

Wat maakt je functie leuk?
“Dat het zo afwisselend is. Ik word heel blij van een goede klantrelatie opbouwen, van weten wat die klant wil en waar hij ’s nachts wakker van ligt, en dit dan oplossen met elkaar. Ook contractkennis is belangrijk, dat je weet waar het om draait en dat je hierin je medewerkers meeneemt. Ik word natuurlijk ook heel blij van onze mensen. Mijn ambitie is om ervoor te zorgen dat zij stuk voor stuk op de juiste plek in de organisatie komen te zitten. Een plek waar ze gelukkig van worden en die goed past bij de fase van hun leven. Ik krijg er ten slotte veel energie van als we er samen helemaal voor gaan. Momenteel zijn we bijvoorbeeld bezig met onze teamdoelen voor komend jaar.”

En, wat willen jullie bereiken?
“Dat draait enerzijds om de doelen van onze klant, maar ook om onze eigen doelen, zoals tevredenheid en vitaliteit bij onze medewerkers. Het is vooral belangrijk dat de doelen echt worden gedragen door het team.”

Waarom is dat belangrijk?

“Omdat je dan een andere flow krijgt, de doelen zijn dan niet alleen van jou maar van het hele team. Het is essentieel om hier echt tijd voor te maken. Je bent al gauw een dag bezig met dit soort bijeenkomsten, maar het levert zoveel op. Zeker als je team snel groeit. Groei is prachtig, maar dan zijn dit soort inspiratiedagen heel waardevol om de neuzen dezelfde kant op te laten staan.”

Kom je veel andere vrouwelijke leidinggevenden tegen in de schoonmaakbranche?
“In het middenmanagement kom je wel veel vrouwen tegen, maar op strategisch niveau wordt de spoeling dunner. Ook als ik kijk naar mijn klanten in vergelijkbare posities ben ik de enige vrouw. Gelukkig zitten er in het nieuwe directieteam, de laag boven mij, drie vrouwen. Ik denk dat deze mix goed is, mannen en vrouwen communiceren soms toch net wat anders.”

Wat is volgens jou het verschil?
“Er is ten eerste geen goed of fout, het is anders. Maar ik denk dat vrouwen over het algemeen wat meer vanuit het collectief praten: ‘wij hebben dat samen bereikt’, terwijl mannen vaker vanuit het ‘ik’ spreken. Daarentegen vind ik dat vrouwen wel wat stoerder mogen zijn. We laten ons, ook als leidinggevenden, te snel in het verdomhoekje zetten of als uitzondering te zien en dat is niet nodig. Je zit niet voor niks op die plek.”

Dus jouw advies voor andere vrouwelijke leidinggevenden is: laat je niet kisten en wees soms wat stoerder.
“Jazeker, laat zien waar je goed in bent en wees niet bang om voor jezelf op te komen. Soms zijn vrouwen nog wel eens onzeker of ze iets wel of niet kunnen zeggen. Kan ik dat wel maken? Ja tuurlijk! Als je vanuit jezelf spreekt is het niet fout. Natuurlijk kan iemand er wat van vinden, maar vertrouw op jezelf. Je hoeft geen haantje de voorste te zijn, maar je mag je als vrouw en leidinggevende best een beetje profileren. Vrouwen zijn vaker geneigd om zich af te vragen: kan ik dat wel? Maar ga er gewoon vol voor. De enige belemmering ben je vaak zelf.”


Katja Barendrecht studeerde facility management in Rotterdam en commerciële economie en bedrijfskunde. Ze startte bij Fokker Services en werkte onder meer voor Yask, waar ze verschillende rollen heeft gehad, waaronder die van transitiemanager, implementatiemanger en operationeel manager. Daarna werd ze klantdirecteur voor KPN en werd ze gevraagd om voor Hago voor ASML te komen werken. Inmiddels is Hago overgegaan in Vebego Cleaning Services.

Deel dit artikel

Ook interessant:

18 april 2022

Lancering RAS app voor schoonmaker en glazenwasser

Speciaal voor Werkgevers en leidinggevenden in de schoonmaakbranche heeft de RAS een app ontwikkeld. Voor schoonmakers en glazenwassers. Wil je weten waarbij de app jou en jouw medewerkers kan...

25 juli 2023

Doe je mee aan de Beach Cleanup 2023?

Zwerfafval op stranden en in zee is een groot probleem. Hoewel uit onderzoek blijkt dat de Noordzee de afgelopen jaren steeds schoner wordt, is het probleem nog lang niet...

28 december 2023

Paul Fok (SIEV): “We hebben de sleutel tot positieve verandering zelf in handen”

Paul Fok is sinds 28 september de ‘leading man’ bij MKB-branchevereniging SIEV. Hij geniet van deze nieuwe rol in een branche waarin hij al 40 jaar actief is en...

22 februari 2023

Oproep: doe mee aan het onderzoek Kort Verzuim

De schoonmaak- en glazenwassersbranche heeft te maken met een relatief hoog ziekteverzuim. Sociale partners in de branche willen daarom werken aan een branche-brede aanpak voor kort verzuim. Dit is...

24 november 2022

Praat met elkaar en hoor elkaar

Op 16 november vond het RAS Symposium plaats met als thema ‘In wat voor land willen wij schoonmaken?’ Met een ‘Dank aan alle mensen in de schoonmaak’ opende dagvoorzitter...

25 oktober 2022

Bij Werner & Mertz is de cirkel oprecht rond

Recyclebaar is een veelgebruikte marketingterm die duurzaamheid impliceert. “Mooi dat bijvoorbeeld verpakking recyclebaar is, maar dat maakt de cirkel nog niet rond. Bij Werner & Mertz is ie dat...

27 september 2023

Katrin: “Wij geloven niet meer in advertenties in vakbladen, wel in persoonlijke contact”

In november vinden de Schoonmaakvakdagen voor de vijfde keer plaats. Exposanten vertellen in een serie over hun deelname van de afgelopen jaren. Vandaag is KATRIN hygiënepapier  aan de beurt,...

05 april 2024

#FOTOFRIDAY Cursisten tonen trots hun vak

“Hoe leuk is dit?! Geregeld ontvangen wij foto’s van mensen die onlangs een opleiding bij ons hebben gevolgd en hetgeen zij tijdens de opleiding hebben geleerd, in de praktijk...

14 februari 2024

Kärcher opent nieuw Municipal Competence Center in Wilrijk

Op 8 februari opende Kärcher Belux officieel de deuren van haar Municipal Competence Center in Wilrijk. Met deze nieuwe fysieke locatie zet Kärcher een belangrijke stap richting een verdere...

15 mei 2019

Sidney Fortman (RUFO): “Onze medewerkers willen alleen nog werken met Smart Cleaning”

“Door onze opdrachtgever zijn wij met Smart Cleaning in aanraking gekomen”, Sidney Fortman, algeheel directeur bij RUFO Schoonmaakdiensten moet er om glimlachen. “Ons bedrijf werkt samen met Portaal, één van...