Succesvolle samenwerking Wessels Schoonmaakdiensten, Keus Schoonmaak en Woningstichting Tubbergen
Dinand Wessels en Jeroen Keus hebben hun handtekening gezet onder een nieuwe Resultaatgerichte Samenwerkings Overeenkomst met Woningstichting Tubbergen. Hiermee zetten zij de samenwerking voort die al sinds 2007 loopt.
Vanaf augustus 2024 jaar is er intensief samengewerkt aan deze vernieuwde overeenkomst. In nauwe samenwerking met Woningstichting Tubbergen hebben Wessels Schoonmaakdiensten en Keus Schoonmaak een raamcontract ontwikkeld waarin Resultaatgericht Samenwerken (RGS) centraal staat.
De nieuwe overeenkomst heeft een looptijd van zeven jaar en is gebaseerd op vertrouwen, kwaliteit en transparantie. “Het voelt als een bekroning op jarenlange samenwerking,” aldus Dinand Wessels en Jeroen Keus. “We zijn trots dat we dit partnerschap op deze manier hebben kunnen verlengen en verdiepen.”
De RGS-methodiek staat garant voor duurzame kwaliteit en biedt ruimte voor continue verbetering. Daarmee sluiten de afspraken perfect aan op de gezamenlijke ambities van de drie partijen: zorgvuldige dienstverlening met aandacht voor mensen, processen en resultaat.