Victoria kondigt voorgenomen samenwerking met Intersaction aan
Schoonmaakbedrijf Victoria maakt bekend dat zij overeenstemming heeft bereikt over een voorgenomen samenwerking met Intersaction, een partner die de verdere groei en professionalisering van het bedrijf ondersteunt.
Parallel hieraan treden Maarten Wessels (Finance) en Matthijs Vos (Operations), beiden lid van het het managementteam, toe in de aandeelhoudersstructuur. Zij sluiten zich hiermee aan bij Pieter Grootjes, die zijn rol als algemeen directeur voortzet.
Deze stap versterkt, zoals het bedrijf aangeeft, de langetermijnvisie van Victoria: het bouwen aan een toekomstbestendige, professionele en mensgerichte organisatie.
Met deze beweging zet Victoria gericht in op:
• het borgen van continuïteit
• het vergroten van betrokkenheid en eigenaarschap
• het toevoegen van waardevolle expertise
• een sterker fundament voor duurzame groei
De toetreding van Maarten Wessels en Matthijs Vos brengt voor Victoria extra stabiliteit en ondernemingskracht. Hun ervaring op het gebied van groei, bedrijfsvoering en organisatieontwikkeling sluit naadloos aan bij de ambities van Victoria.
Victoria zet, samen met Intersaction, de volgende stap in haar ontwikkeling en blijft bouwen aan een organisatie waarin kwaliteit, klanttevredenheid en goed werkgeverschap centraal staan.
De voorgenomen samenwerking met Intersaction is onder voorbehoud van goedkeuring door de The Netherlands Authority for Consumers and Markets.
