Cengizhan Sari (CSU) is trots op het schoonmaakvak en zijn collega’s
Cengizhan Sari, Ambulant Objectleider CSU toont trots enkele mooie foto’s van een locatie in Den Haag waar ‘zijn’ schoonmakers het schoonmaakonderhoud verzorgen, waaronder het maandelijks reinigen van containers. Met passie en drive.
Cengizhan vertelt: “Op de foto zie je een van mijn mooiste locatie’s waar je zeer mooie uitzicht hebt over heel Den Haag. Een pand van maar liefst 42 etages hoog, waar onze schoonmakers vijf keer per week schoonmaakwerkzaamheden verrichten. Eén daarvan is Luiz. Hij komt maandelijks langs voor het reinigen van het containers. Dit is natuurlijk nodig omdat de vervuilingsgraad hoog is. Het pand kent 351 appartementen waardoor de containers snel vervuild raken. Luiz weet maar niet van ophouden! Ook deze keer heeft hij het weer goed voor elkaar gekregen. Bedankt!”
Ben jij ook trots op je werk en jouw collega’s? En zet je hem/haar/hen graag ‘in the spotlight’ op Schoonmaakjournaal.nl? Stuur ons een bericht via [email protected].