24 mei 2022

10e Schoonmaaktourdag op 10 juni gaat niet door

“Helaas moeten we onze deelnemers teleurstellen: de 10e Schoonmaaktourdag op 10 juni 2022 gaat niet door. Na twee jaar coronastilte lijkt de wereld te druk met ‘heropstarten’, omdat we elkaar weer mogen en kunnen ontmoeten. En dat doen we, waardoor er weer tal van evenementen en afspraken zijn”, legt Rob den Hertog, een van de grondleggers van de Schoonmaaktourdag uit.

De 10e editie van de Schoonmaaktourdag kon in 2020 en in 2021 niet doorgaan als gevolg van de coronapandemie. “Met een enthousiaste en trouwe groep motorrijders, cabrio- en oldtimer-liefhebbers zouden we de Mergellandroute opnieuw beleven, de route waar we in 2011 zijn begonnen. Hoe mooi en bijzonder. We hadden dit jaar gehoopt op een reünie, maar dat lukt niet”, vertellen Rob, Erik Pos (Diversey Nederland) en Ron van Zoelen (King Nederland).

Rob, Erik en Ron kwamen 12 jaar geleden op het idee om met een stel branchegenoten te gaan toeren. Petra de Bruin haakte direct aan voor de exposure en communicatie. De doelstelling van de Schoonmaaktourdag is gezellig met branchegenoten een dagje toeren over achterweggetjes en te netwerken met de deelnemers met diverse achtergronden. “Het concept is heel eenvoudig: bij een bekend schoonmaak(gerelateerd) bedrijf starten we de tourdag met een kop koffie. Daarna rijden we de Mergellandroute. Ergens op de route lunchen we en aan het einde van de route en de dag sluiten we samen af met een borrel. Helaas lukt dat dit jaar niet, maar we gaan we ervan uit dat we in juni 2023 wel over de Limburgse heuvels toeren. We gaan volop genieten.”

Deel dit artikel

Ook interessant:

22 februari 2020

Schoonmaakjournaal organiseert Innovatietafel over Open hiring

Open hiring is een nieuwe rekruteringstechniek, afkomstig uit de VS: geen sollicitatieprocedures, geen drempels, maar gewoon aan de slag. Diverse bedrijven in Nederland voeren met succes open social hiring,...

11 februari 2022

‘Back to the future’: een reis met de (schoonmaak)mens centraal

Met deze drie vragen maken we de reis ‘Back to the future’: (1) Wat deed je toen en wat doe je nu? (2) Wat heeft de branche in deze...

02 januari 2019

Blog: Weer een jaar voorbij… Op naar nieuwe uitdagingen!

Naarmate ik ouder word, lijkt de tijd steeds meer voorbij te vliegen. Ik weet zeker dat velen van u dit herkennen. Een nieuw jaar betekent ook voor onze afdeling Sales,...

14 november 2022

Hoogste trede Prestatieladder Socialer Ondernemen voor ISS

Facilitair dienstverlener ISS heeft de hoogste trede op de Prestatieladder Socialer Ondernemen behaald. ISS Nederland behoort hiermee tot de 10% best presterende bedrijven op het gebied van Diversiteit &...

27 december 2022

Blog: “Terugkijkend naar 2022 en vooruitkijkend naar 2023”

Geert van de Laar, voorzitter Code Verantwoordelijk Marktgedrag, neemt tijdens de feestdagen tijd voor bezinning. Lees zijn blog over terug- en vooruitkijken: Terugblik “Je kunt je het haast niet...

22 juni 2017

Vendor en Ziggo Dome verlengen samenwerking

Amsterdam Music Dome Exploitatie, beter bekend als de Ziggo Dome, en Vendor hebben hun samenwerking op het gebied van sanitaire voorzieningen voor vijf jaar verlengd. Op 21 juni hebben...

15 juni 2022

Een compliment: geluk in een geschenkverpakking

Het is vandaag De dag van de Schoonmaker. En dit jaar staat deze dag helemaal in het teken van complimenten geven. De redactie van Schoonmaakjournaal sprak met De Klop...

29 april 2022

1nergiek steunt Tom Egberink op weg naar de Paralympics

“We spreken niet over sponsoring, wij noemen dat een win-win! Ons team heeft zich gecommitteerd om professioneel rolstoeltennisser Tom Egberink enthousiast te steunen op zijn weg naar de Paralympische...

23 maart 2022

Captains of Cleaning ‘Familiebedrijven’

Kijk donderdag 24 maart om 10.00 uur naar de nieuwe aflevering van Captains of Cleaning. Met als centraal aandachtspunt deze keer de kracht van het familiebedrijf. Hóe belangrijk zijn...

15 mei 2023

De NVWA spreekt op Hygieneforum over risico-gestuurd toezicht & het belang van hygiëne in de voedselindustrie

Bernadette Ossendorp is nu ruim een half jaar werkzaam bij de NVWA. In haar rol als Chief Food Safety Officer is zij verantwoordelijk voor het optimaal inzetten van de...