Kevin Pashouwers doet oproep voor samenkomst op CMS Berlijn: “Bitterballen, Bier & Business”
Ben jij exposant op de CMS Berlijn 2025 of ga je deze beurs op 23-26 september 2025 bezoeken? Kevin Pasbouwers nodigt je als Nederlander uit om van jouw deelname aan de beurs iets gezelligs te maken. Met goede gesprekken, bitterballen en frikandellen.
Kevin Pashouwer neemt als exposant deel aan de jaarlijkse vakbeurs CMS Berlijn. Ook bij vorige edities was hij aanwezig en ontmoette meerdere Nederlandse exposanten en bezoekers. “Die ontmoetingen waren meestal vluchtig, je zwaaide naar elkaar, had even kort contact. Maar hoe leuk en gezellig is het om een ontmoetingsmoment te creeren. Voor goede gesprekken, nieuwe connecties… en natuurlijk bitterballen en frikandellen.”
Daarom doet Kevin de oproep: “Heb je zin om aan te sluiten? Stuur me een berichtje, dan deel ik de details. Ik kijk uit naar een leuke samenkomst.”
Kevin (Schoner Werken) is lid van FMNextGen. Zijn initiatief voor de samenkomst op CMS Berlijn sluit precies aan bij het gedachtengoed van het jongerenplatform binnen de schoonmaakbranche: ontmoeten, kennisdelen, netwerken en ook fun. We waarderen zijn initiatief en wensen hem en alle gasten alvast een goede beurservaring en een gezellige ontmoeting toe!