Numatic op Interclean 2026 met ´Built For More´
Dit jaar tijdens Interclean komt Numatic met een heldere boodschap: Built For More. Daarmee benadrukt het bedrijf dat ze klanten meer biedt, met producten die zijn gemaakt om meer te leveren. Ze nodigt (potentiële) klanten en relaties uit op haar stand, op de vertrouwde plek in hal 1, die dit jaar nog groter is dan op vorige beursedities. Met een eigen hospitality gedeelte, zodat het salesteam de innovaties eerst kan demonstreren en deze daarna rustig kan nabespreken.
“Built for More staat voor betere prestaties, meer productiviteit, meer duurzaamheid en meer veelzijdigheid. Bezoekers aan onze stand zullen deze boodschap terugzien in elke productrange”, vertelt Mirjam Adelmund, marketingmanager Numatic.
“Met ons Nederlandse salesteam staan we van 14 tot en met 17 april klaar voor de ontvangst van onze relaties en belangstellenden. Net zoals onze internationale collega’s er voor hun relaties zijn. Gezamenlijk kunnen we niet wachten om de uitbreiding en vernieuwing van ons assortiment te tonen.”
Als eerste voorbeeld noemt Mirjam dat de range NuClean compacte schrob-zuigmachines blijft groeien. “Deze range bevat nu vijf modellen, inclusief de ultra compacte 220NX en de recente 440NX Flex, die zorgt voor 25% lichtere bediening en de beste schoonmaakresultaten in zijn klasse. Het resultaat: hogere productiviteit en lagere arbeidskosten.”
Uitbreiding NX300 Netwerk
Trots zijn Mirjam en haar collega’s op de ontwikkeling van het draadloze schoonmaaknetwerk, aangedreven door de universele NX300 Netwerk. “We zijn met 2 à 3 machines begonnen en kijk nu hoe groot het is. Tijdens Interclean komen er weer vier nieuwe producten bij, waaronder een gloednieuwe lichtgewicht en duurzaam geproduceerde rugstofzuiger.”
Nieuwe introducties
Voortbordurend op het succes van het NX300 netwerk, zal Numatic tijdens Interclean ook het nieuwe NX100 draadloze netwerk presenteren “Hiermee maken we professionele draadloze schoonmaak toegankelijk voor meer gebruikers door de kostenbarrière voor de overstap te verlagen. Gelijktijdig met dit nieuwe netwerk introduceren we de 220NX 100 NuClean Compact, een super lichtgewicht rugstofzuiger en de Quick Q2 steelstofzuiger.”
Met de professionele NuClean schrob-zuigmachines zegt Numatic de standaard voor duurzaamheid en betrouwbaarheid te verhogen. “Ze maken de noodzaak voor routinematig onderhoud overbodig en verlagen de totale cost of ownership, met daarbij de zekerheid van de beste garantie op de markt.”
Xtra-Matic werkwagen voor de zorg
Mirjam vervolgt: “Met het Xtra-Matic werkwagensysteem bieden we klanten een geheel nieuwe kijk op schoonmaaktrolleys. Het systeem biedt oneindig flexibele en aanpasbare opties voor opslag en moppen, waardoor je je schoonmaaksystemen kunt configureren volgens jouw specifieke wensen. Met Xtra-Matic verhogen we de standaard op het gebied van specificaties en keuzemogelijkheden bij schoonmaaktrolleys, met nieuwe opties zoals lichtgewicht soft-close deuren gemaakt van antimicrobieel kunststof.” Ze besluit: “We kijken er naar uit onze speciale trolley voor de zorg tijdens Interclean te mogen presenteren.”
Interesse?
Wil je weten hoe het Numatic-assortiment jou meer kan bieden? Bezoek de Numatic-stand tijdens Interclean Amsterdam van 14 – 17 april 2026, hal 1, stand 123.
