Leveranciers Nederland

Welke producenten, leveranciers en importeurs van professionele reinigingsmiddelen, ‑machines en –materialen zijn er in Nederland? Een overzicht. Ontbreekt uw bedrijf? Mail uw bedrijfsgegevens naar redactie@schoonmaakjournaal.nl

123 Toilet – Laren – 1251 JK – www.123toilet.nl
3M – Delft – 2629 JD – www.3m.nl/facilitair
4Ustore – IJzendijke – 4515 EH – www.handdoekentoiletpapier.nl
Aava – Winkel – 1731 LS  – www.aava.nl
Abalco Products (Floorpul) – Werkendam – 4251 LD  – www.abalco.nl
Abeco Holland – Coevorden – 7741 KT – www.abecoholland.nl
ACI  – Tiel – 4005 GA – www.aci-groep.nl
All Care – Veenendaal – 3905 KX – www.all-care.nl
All Cleaning Solutions – Dongen – 5103 NT – www.acsholland.nl
All4Clean – Utrecht – 3543 AC – www.all4clean.nl
Allesschoon.nl – Joure – 8501 XG – www.allesschoon.nl
Almepro  – Etten-Leur – 4004 JZ – www.almepro.nl
Alpha Cleaning Products  – Emmeloord – 8304 BK – www.schoonmaakgroothandel.nl
Alpheios (Vebego Groep) – Heerlen – 6411 RS – www.alpheios.nl
Americol – Zaandam – 1505 HJ – www.americol.nl
Ap Keizer Reinigingstechnieken – Kolham – 9615 TG – www.apkeizer.nl
Aquadina – Doetinchem – 7006 RA – www.aquadina.nl
Armada (Fimap) – Lisse – 2163 HC – www.armada.nl
Asix Reinigingsmachines – Urk – 8321 WR – www.asix-machines.nl
ASP Cleaning Products  – Zoetermeer – 2718 RC – www.aspcp.nl
Astra Facility – Steenwijk – 833a LA –www.astrafacility.nl
Avodesch  – Nijmegen en Apeldoorn – 7328 JK – www.avodesch.nl
Baudoin Wash-Systems – Waalwijk – 5145 RC – www.baudoin.nl
Benjamins – Bergentheim – 7691 BD – www.carpetcleaning.nl
Berendsen  – Apeldoorn  – 7333 NW – www.bksb.nl
BioFriends Nederland  – Nunspeet – 8070 RC – www.biofriends.nl
Blue Wave (EW Groep)  – Zutphen – 7207 BG – www.bluewave.nl
BMJ Products – Liessel – 5757 AN – www.bmjproducts.nl
Boco – ‘s-Graveland – 1241 LH – www.boco.nl
Bogers Klimmaterialen – Barendrecht – 2991 LK – www.bogersladders.nl
Boma (Harderclean)  – Biddinghuizen – 8256 SM – www.boma.be
Boso – Sneek – 8601 VD – www.boso.nl
Brochemie – Oss – 5349 AT – www.brochemie.nl
Brunschwig Chemie – Amsterdam – 1041 AX – www.brunschwig.nl
BSS – Amsterdam – 1013 BG – www.bss-bv.nl
Bunzl – Arnhem – 6825 MR – www.bunzl.nl
Burgman Supply – Almere – 1321 NP – www.burgman-supply.nl
Carel Lurvink  – Enschede  – 7547 TC  – www.carellurvink.nl
Castor  – Belfeld  – 5951 DB – www.castorbv.nl
Cetemax  – Maassluis – 3144 NA – www.cetemax.com
Chemtec Chemicals/Prochemko – Rotterdam – 3044 AG – www.chemtec.nl
CitroenAir – Veenendaal – 3905 NR – www.citroenair.nl
Clean Pro – Heerlen – 6412 BB – www.cleanpro.nl
Clean Products Limburg – Brunssum – 6441 PA – www.cleanproductslimburg.nl
Clean Service Products – Schaijk – 5374 EB – www.cleanservice.nl
Clean2Day – Andelst – 6673 DM  – www.clean2day.nl
Clean4All – Nootdorp – 2632 BA – www.clean4all.nl
Cleancare – Tiel – 4004 JP – www.cleancare.nl
Cleanfix Benelux – Oirschot – 5688 HP – www.cleanfix.nl
Cleanil Schoonmaakproducten – Rijkevoort – 5447 BH – www.cleanil.nl
Cleaning Solutions International – Gouderak – 2831 BM – www.cleaningsolutionsinternational.nl
Cleanmaster Biolux  – Goes – 4462 GC – www.cleanmasterbiolux.nl
CleanSeat – Delftgauw – 2645 EK  – www.cleanseatholland.com
CleanSupport – Dronten – 8251 GD – www.clean-support.nl
Cluo Cleaning Products – Hoogvliet – 3194 DA – www.cluo.nl
Crohill – Lelystad  – 8243 PC – www.crohill.nl
CWS  – ‘s-Hertogenbosch – 5221 ED – www.cws.com
Cyber Clean Benelux  – Ridderkerk – 2984 BE – www.cybercleanbenelux.com
De Bever – Uitgeest – 1911 DB  – www.debever.nl
De Regenboog – Leiden – 2321 BM – www.deregenboog.nu
DEB – Tilburg  – 5048 CK – www.deb.nl
DEM Cleaning Products – Amsterdam – 1014 AW – www.demcleaningproducts.nl
Denlev Schoonmaakgroothandel – Volendam – 1132 BV – www.denlev.nl
Deverco (Hectas Groep) – Duiven – 6912 RK – www.deverco.nl
DFC Grootverbruik – Wagenberg – 4845 EC – www.dfcgrootverbruik.nl
DiBO cleaning products – Arendonk – 2370 – www.dibo.nl
Dimensio  – Almere – 1329 AK – www.dimensio.nl
Direkta Prof. Reinigingssystemen – Tholen – 4691 RB – www.direkta.nl
Dirksen  – Almelo  – 7602 KE – www.dirksenbv.nl
Diversey  – Maarssen – 3542 DN – www.diversey.com
Diversey (Taski) – Maarsen – 3542 DN – www.diversey.com
DJ Group – Vlaardingen – 3134 KE  – www.djgroup.nl
Dr. Weigert Nederland – Assen – 9404 RK – www.drweigert.nl
Duoclean – Zevenbergen – 4762 AT – www.duoclean.nl
DWA products – Valkenswaard – 5551 PL – www.dwaproducts.nl
E&A Groothandel in schoonmaakartikelen – Apeldoorn – 7311 CR – www.e-a-apeldoorn.nl
Ecolab (Comac)  – Nieuwegein  – 3438 MR  – www.ecolab.com
Ecostar – Enschede – 7547 SR – www.ecostar.nl
Eco2Clean – Wijk bij Duurstede – 3961 MR – www.eco2clean.nl
EKO Shine – Assen – 9403 AP – www.ekoshine.nl
Elco Handelsonderneming – Raalte – 8102 HW – www.elcoraalte.nl
EM Compagnie – Holten – 7451 PK – www.emcompagnie.nl
Ettore Products Company – Hilversum – 1216 BN – www.ettore.com
Ewepo – Zwolle – 8013 NB – www.ewepo.nl
Exclusiva  – Amsterdam  – 1021 KB – www.exclusiva.nl
Exclusiva (Hefter) – Amsterdam – 1021 kd – www.exclusiva.nl
Exive International (v/h Floorpul)  – Zevenaar – 6902 PW – www.exive.eu
Faas Facility Support – Zoetermeer – 2718 SJ – www.faasfs.nl
Factron – Groot Ammers – 2964 LG – www.factron.nl
Flash – Nuland – 5391 LJ  – www.flash.nl
Floor Protection (Klindex) – Mierlo – 5731 AG – www.pietersbv.nl
Floortec – Amsterdam – 1041 BE – www.floortec.nl
Frag Holland – Goirle  – 5051 DV – www.fragholland.nl
GCM Systems – Dordrecht – 3315 LG – www.gcmsystems.nl
Gejoma – Beverwijk – 1948 RD – www.gejoma.nl
Gelecon  – VOORBURG – 2273 HZ – www.gelecon.nl
Georgia Pacific/Lotus  – Cuijk  – 5430 AB  – www.lotusprofessional.nl
Ghibli Nederland  – Zwaag  – 1689 AN – www.ghibli.nl
Gigant – Woudenberg – 3931 ER – www.gigantbv.nl
Gooise Papier Handel – Bussum – 1402 BV – www.gooisepapierhandel.nl
Greenspeed/MGS International – Rijswijk – 2288 ET  – www.greenspeed.info
Groen Clean Produkten – Den Haag – 2544 EG – www.groenclean.nl
Groene Team  – Zaandam – 1505 HK – www.groeneteam.nl
Gröninger Cleaning SystemsSchiedam –  3125 BDwww.groninger.eu
Gros Reinigingsmiddelen en -machines – Gemert – 5421 WP – www.grosgemert.nl
Groveko  – Ede  – 6716 BX – www.groveko.nl
GSC Professional Cleaning – Huizen  – 1274 SH – www.nilfisk-partner.nl
H.D. van Dijk (Dulevo)  – Sint Annaparochie  – 9076 PH – www.hdvandijk.nl
Haagclean  – Rijswijk  – 2288 ET – www.haagclean.nl
Habraeken – Rotterdam – 3044 AS – www.habraeken.nl
Hako – Andelst – 6673 DE  – www.hako.nl
Handelsondeneming Vrielink – Vriezeveen – 7671 SK – www.vrielinkclean.nl
Handelsonderneming Van der Reek – Rottedam – 3044 AJ – www.rpv-o.nl
Hardij Reinigingstechniek  – Maastricht – 6229 PM – www.hardij.nl
Hazet (Igefa)  – Zaandam  – 1505 HX  – www.hazet-reiniging.nl
Helder Reinigingsproducten – Panningen – 5981 WZ – www.helderbv.nl
Helichem  – Belfeld – 5951 DL – www.helichem.nl
Hemarco (Asito) – Almelo – 7600 AJ – www.asito.nl
Hewitex Nederland – Krimpen a/d Lek – 2931 LJ – www.hewitex.nl
Hijman Schoonmaakartikelen – Amsterdam – 1099 CC – www.hijman.nl
Hiltex – Almere Buiten – 1333 HB – www.hiltex-online.nl
Hoze – Oostvoorne – 3233 KK – www.hozebv.nl
HVR Groep Nederland – Hoogeveen – 7903 AE – www.hvrgroepnederland.nl
Hygienepapier – Maassluis – 3142 GC – www.hygienepapier.nl
Hygo Groothandel – Borne – 7622 AV – www.hygo.nl
Hypro Nederland – Tilburg – 5048 AH – www.hypro.nl
I.D. Trading – Appeltern – 6629 AM – www.idtrading.nl
Ille Papier Service Nederland – Goes – 4462 GE – www.illepapier.nl
Imbema Cleton (Kranzle)  – Vlaardingen  – 3130 AB – www.imbemacleton.nl
Imtras – Andelst – 6673 DM – www.imtras.eu
Initial Hokatex – Voorburg – 2275 AE – www.initial.nl
Itec – Breda – 4825 BN – www.itecmade.nl
IVAC Ö la Carte – Eindhoven – 5626 DK – www.ivac.nl
Jaap Breman  – Makkum – 8754 GH – www.jaapbreman.nl
James – Grubbenvorst – 5971 LW – www.james.eu
Jumbo Totaal – Barendrecht – 2992 SB – www.jumbototaal.com
K&B Schoonmaakcentrum  – Noord- Scharwoude – 1723 HX – www.kenbschoonmaakcentrum.nl
Kärcher Benelux – Etten-Leur – 4878 AM – www.karcher.nl
Kasterop (Columbus) – Zoetermeer – 2723 RS – www.kasterop.nl
Kimberly-Clark  – Ede – 6710 BL  – www.kimberly-clark.com
King Nederland – Tiel – 4004 JA – www.king.nl
Klaas Harms Handelsonderneming – Vroomshoop – 7681 NB – www.deschoonste.nl
Knol (Kerstar) – Dordrecht – 3316 GX – www.knol.com
Koala Products – Utrecht – 3542 CA – www.koalaproducts.nl
De Kroon Materieelverhuur – Utrecht – 3553 EP – www.dekroon.com
Kroonint  – Rotterdam  – 3088 GB – www.kroonint.nl
Konvo Schoonmaakproducten – Zwolle – 8013 RW – www.konvo.nl
Ladderfabriek – Rotterdam – 3044 AJ – www.ladderfabriek.com
Lamers Reinigingstechniek – Zelhem (CFM)  – 7021 BT – www.lamersequipment.nl
Lavans  – Helmond – 5705 CT – www.lavans.nl
Leros – Oss – 5347 KN – www.leros.nl
Mammoet Produkt Service  – De Lier  – 2678 LH – www.mammoetproduktservice.nl
Masso – ‘s-Hertogenbosch – 5246 JT – www.masso.nl
Meka Uniclean Supply  – Kerkrade – 6466 NC – www.meka-uniclean.nl
Meko Hygiëne Groep – Assen – 9400 AW – www.meko-hg.nl
Mercurius – Eelde – 9761 TD – www.mercurius-bv.nl
Micronclean  – Bolsward – 8701 PR – www.micronclean.nl
Microvezelshop – Lisse – 2163HC – www.microvezelshop.nl
Militex  – IJmuiden – 1976 BE – www.militex.nl
MTS Euro Products  – Maassluis  – 3144 CG – www.mts.nl
Nedac Sorbo – Duiven – 6921 RN – www.nedacsorbo.nl
Neptunus – Deventer – 7421 ZR – www.neptunusbv.nl
Nerta Oost – Arnhem – 6821 EW – www.nerta-oost.nl
Niezen Schoonmaaksystemen – Groningen – 9742 SH – www.niezenschoonmaaksystemen.nl
Nilfisk-Advance – Almere – 1320 AC – www.nilfisk-advance.nl
Nilfisk-Alto – Almere  – 1322 AN – www.nilfisk-alto.nl
Novosan – Waddinxveen – 2741 PH  – www.novosan.com
Numatic International – Alphen aan den Rijn – 2404 CG – www.numatic.nl
Oriënza – Meerkerk – 4231DJ  – www.orienza.nl
Osmoworks Nederland – Rotterdam – 3047 BG – www.osmoworks.nl
Osprey Deepclean – Capelle aan den IJssel – 2909LC – www.ospreydc.nl
Paloma-Horgen  – Meerkerk – 4231DJ  – Tel: 0183-354144
Paperline Cleanshop  – Almere Stad – 1316 AJ – www.paperline.nl
Piecom Cleaning Products – Rotterdam – 3045 PD – www.piecom.nl
Powerbrush (PowerBoss) – Urk – x – www.powerbrush.nl
Pro-Am – Soesterberg – 3769 GB – www.proambv.nl
Profisan – Rotterdam – 3068 JP – www.profisan.nl
ProReMa – Oosterwolde – 8431 NG – www.prorema.nl
Provi (Aquila) – Vroomshoop – 7681 ND – www.provi.nl
Qlien Benelux – Enkhuizen – 1601 HL – www.qlien.nl
Quality Services – Nijmegen – 6546 BJ – www.qualityservices.nl
Quaron Cleaning Systems – Mijdrecht – 3641 RW – www.quaron-cs.com
Remasystems (Powr-Flite) – Leiden – 2315 SG – www.remasystems.nl
Romac Reinigingsmachines  – Leiden – 2318 BZ – www.romac.nl
Rovac Reinigingstechniek – Goes – 4462 HB – www.rovac.nl
Rowi – Tiel – 4006 EA – www.rowireinigingsproducten.nl
Salki Qleaning Products – Panningen – 5981 WZ – www.salki.nl
SaniService  – Harderwijk – 3843 AN – www.saniservice.nl
Saturnus Reinigingssystemen – Wormerveer – 1521 RN – www.saturnus-bv.nl
Savon – Enschede  – 7547 TD – www.savon.nl
SCA Hygiene Products  – Zeist – 3708 AR – www.tork.nl
Schoonmaaksystemen.nl  (Van der Ploeg) – Waskemeer  – 8433 ZS – www.schoonmaaksystemen.nl
Schoononline (The Wiper Company) – www.schoononline.nl
Schwartzmans – Waalwijk – 5145 PD – www.schwartzmans.nl
Siderius Zeepfabriek  – Vuren  – 4214 KZ – www.siderius.nl
S-Line Products – Hem – 1607 MK – www.s-lineproducts.nl
Smart Cleaning Center – Alblasserdam – 2953 HC – www.smartcleaningcenter.nl
Soli Clean – Harderwijk – 3840 AH – www.soliclean.nl
Spectro (Ecodos) – Oss – 5347 JP – www.spectro.nl
Sweep Clean  – Amsterdam – 1066 EG – www.sweepclean.nl
Switch-Pro – Bleiswijk – 2665 SK – www.switch-pro.nl
Tana Professional  – Waterloo (België) – B1410 – http://be.wmprof.com/nl/
TechnoChemie – Schiedam  – 3125 AK – www.technochemie.nl
Telewashparts – Noordbroek – 9635 CR – www.telewashparts.nl
Tennant – Uden – 5405 AB  – www.tennantco.com
Tevan – Gorinchem – 4207 HE  – www.tevan.nl
Thyzo – Amsterdam  – 1071 VC – www.thyzo.nl
TVH Cleaningparts – Waregem (B) – 8790 – www.tvh.com
Titan Schoonmaakartikelen – Purmerend – 1440 AP – www.titan-bv.nl
Total Clean Products – Naarden – 1411 AT – www.tcpbv.com
Ultra Service – Rotterdam – 3079 DN – www.ultraservice.nl
Unimop – Hoogerheide – 4630 AA – www.unimop.com
Uniqcare Total Facility – Tiel – 4004 JJ – www.uniqcare.nl
Van Berkel Trading – Boxmeer – 5831 AK – www.betra.nl
Van Breemen  – Roosendaal – 4704 RK – e-mail: vbparts@automateriaal.nl
Van der Kolk Schoonmaakwaren – Nieuwegein – 3439 NP – www.schoonmaakwaren.nl
Van der Reek – fabriek van klimmaterialen – Rotterdam – 3044 AJ – www.glazenwassers-ladders.nl
Van der Windt Verpakking – Honselersdijk – 2675 BC – www.vanderwindt.com
Van Ginkel  – Veldhoven  – 5504 EN – www.ginkel.nl
Van Houtum – Swalmen – 6070 AA – www.vanhoutumpapier.com
VAT – Raamsdonksveer – 4941 VP – www.vat-raamsdonksveer.nl
Veldhuis Schoonmaakbedrijf – Hengelo – 7556 BS – www.veldhuis-schoonmaak.nl
Vendor – Tilburg – 5047 TT – www.vendor.nl
VEPA Group – 2980 GB – www.vepa-group.com
Verbion Handelsonderneming – Winschoten – 9672 AC – www.verbion.com
Verhagen Leiden – Leiden – 2314 AG – www.verhagenleiden.nl
ViaJuul – Wagenberg – 4845 EC – www.viajuul.nl
Visschedijk Facilitair – Oldenzaal – 7575 EE – www.visschedijk.nl
VM Service – Leek – 9351 VA – www.vmservice.nl
W. van ’t Veer – Den Helder – 1786 PC – www.veerverpakkingen.nl
Handelsondeneming Vrielink – Vriezeveen – 7671 SK – www.vrielinkclean.nl
Walo – Melissant – 3248 BG – www.walo.nl
Waterkracht – Varsseveld – 7051 HS – www.waterkracht.nl
WB International – Emmen – 7825 AN – www.wbcleaning.nl
Wecovi  – Zwolle – 8013 NJ – www.wecovi.nl
Weska  – Rotterdam  – 3079 DN – www.weska.nl
Wigrex EcoTex – ’s Gravenmoer – 5109 RA – www.wigrex.com
Wola – Groningen  – 9723 JA – www.wola.nl

×